Mittestatsionaarse õppe ajakava 2018/2019

26.06.2018.

Vastavalt gruppide täitumisele on koolil õigus muuta sessioonide aegu.

 

Metsakasvatus tase 3, I kursus (kursuse tähis 18METS1) ja metsur tase 4, IA kursus (kursuse tähis 18MSÕ1A)

10. - 13. september

1. - 4. oktoober

29. oktoober - 1. november

19. - 22. november

17. - 20. detsember

14. - 17. jaanuar

11. - 14. veebruar

11. - 14. märts

8. - 11. aprill

13. - 16. mai

3. - 6. juuni

11. – 21. juuni eksamiperiood (18METS1 kursus. Raietööline, tase 3 kutseeksam)

 

Metsur tase 4, I kursus (kursuse tähis 18MSÕ1)

4. – 7. september

24. – 27. september

15. – 18. oktoober

12. – 15. november

10. – 13. detsember

7. - 10. jaanuar

4. - 7. veebruar

4. – 7. märts

1. – 4. aprill

6. – 9. mai

27. – 30. mai

 

Metsur tase 4, II kursus (kursuse tähis 17MSÕ2) ja IIA kursus (kursuse tähis 17MSÕ2A)

22. - 24. august

25. - 27. september

28. september - metsuri kutseeksami osaeksam (raietöö)

31. oktoober - 2. november

28. – 30. november

9. – 11. jaanuar

13. – 15. veebruar

20. – 22. märts

10. – 12. aprill

2. – 3. mai

22. – 24. mai

17. – 21. juuni eksamiperiood

 

Metsanduse spetsialist tase 5 (jätkuõpe) I kursus (kursuse tähis 18MSPSÕ1)

14. – 16. november

12. – 14. detsember

16. – 18. jaanuar

13. – 15. veebruar

13. – 15. märts

3. – 5. aprill

24. – 26. aprill

22. – 24. mai

12. – 14. juuni

 

Metsanduse spetsialist tase 5 (jätkuõpe) II kursus (kursuse tähis 17MSPSÕ2)

29. – 31. august

19. – 21. september

18. – 19. oktoober

8. – 9. november kutseeksam

 

Arborist tase 4, I kursus (kursuse tähis 18ARBSÕ1)

5. – 8. november

26. – 29. november

30. november kutseeksami osaeksam (raietöö)

17. – 20. detsember

21. – 24. jaanuar

18. – 21. veebruar

11. – 14. märts

1. – 4. aprill

6. – 10. mai 1. rühm

13. – 17. mai 2. rühm

20. – 24. mai 1. rühm

27. – 31. mai 2. rühm

17. – 19. juuni

5. – 9. august 1. rühm

12. – 16. august 2. rühm

19. – 23. august 1. rühm

26. – 30. august 2. rühm

 

 

Arborist tase 4, II kursus (kursuse tähis 17ARBSÕ2)

6. - 9. august 1. rühm

13. – 17. august 2. rühm

21. – 24. august 1. rühm

28. –31. august 2. rühm

17. – 21. september

8. – 11. oktoober

17. – 19. oktoober kutseeksami osaeksam (praktiline osa)

5. – 8. november

3. – 6. detsember

14. – 16. jaanuar

11. – 12. veebruar kutseeksami teoreetiline osa

 

Meisterarborist (osakutse puittaimede hindaja) tase 5 (jätkuõpe) I kursus (kursuse tähis 18DEND1)

7. – 9. november

5. – 7. detsember

9. – 11. jaanuar

13. – 15. veebruar

20. – 22. märts

23. – 26. aprill

21. – 24. mai

11. – 14. juuni

27. – 30. august

 

Meisterarborist (osakutse puittaimede hindaja) tase 5 (jätkuõpe) II kursus (kursuse tähis 17DEND2)

28. – 31. august

19. – 21. september

10. – 12. oktoober

12. november – kutseeksam

 

Maastikuehitaja tase 4, I kursus (kursuse tähis 18MESÕ1)

5. – 7. september

26. – 28. september

17. – 19. oktoober

21. – 23. november

9. – 11. jaanuar

6. – 8. veebruar

6. – 8. märts

27. – 29. märts

16. – 18. aprill

8. – 10. mai

5. – 7. juuni

 

Maastikuehitaja tase 4, IA kursus (kursuse tähis 18MESÕ1A)

11. – 13. september

3. – 5. oktoober

31. oktoober – 2. november

28. – 30. november

16. –18. jaanuar

13. – 15. veebruar

13. – 15. märts

3. – 5. aprill

24. – 26. aprill

22. – 24. mai

19. – 21. juuni

 

Maastikuehitaja tase 4, II kursus (kursuse tähis 17MESÕ2) ja IIA kursus (kursuse tähis 17MESÕ2A)

29. – 31. august

26. – 28. september

31. oktoober – 2. november

28. – 30. november

12. – 14. detsember

9. – 11. jaanuar

6. - 8. veebruar

6. – 8. märts

2. – 5. aprill

24. – 26. aprill

15. – 17. mai

4. – 7. juuni

11. – 25. juuni eksamiperiood

 

Puukooliaednik tase 4, I kursus (kursuse tähis 18PKMSÕ1)

10. – 13. september

8. – 11. oktoober

5. – 8. november

3. – 5. detsember

14. – 16. jaanuar

11. – 14. veebruar

11. – 14. märts

15. – 18. aprill

13. – 16. mai

10. – 13. juuni

 

Puukooliaednik tase 4, II kursus (kursuse tähis 17PKMSÕ2)

10. - 13. september NB! Sessiaeg on muutunud.

15. – 18. oktoober

12. – 15. november

10. – 13. detsember

14. – 17. jaanuar

12. veebruar kutseeksam

 

Maastikuehitaja (osakutse haljasalade hooldaja) tase 4, I kursus (kursuse tähis 18MEHO1)

7. – 9. november

4. – 6. detsember

16. – 18. jaanuar

13. – 15. veebruar

13. – 15. märts

10. – 12. aprill

15. – 17. mai

11. – 14. juuni NB! Sessiaeg on muutunud.

26. – 28. august

 

Maastikuehitaja (osakutse haljasalade hooldaja) tase 4, II kursus Jõgeva grupp (kursuse tähis 17MEHO2J)

24. – 25. august

13. – 15. september NB! Sessiaeg on muutunud.

5. – 6. oktoober

2. november osakutseeksam

 

Maastikuehitaja (osakutse haljasalade hooldaja) tase 4, II kursus Põltsamaa grupp (kursuse tähis 17MEHO2P)

31. august – 1. september

21. – 22. september

12. – 13. oktoober

9. november osakutseeksam

 

Matkajuht tase 4, I kursus (kursuse tähis 18LRJ1)

5. – 7. september

3. – 5. oktoober

31. oktoober – 2. november

28. – 30. november

16. – 18. jaanuar

13. – 15. veebruar

13. – 15. märts

10. – 12. aprill

8. – 10. mai

29. – 31. mai

19. – 21. juuni

 

Matkajuht tase 4, II kursus (kursuse tähis 17LRJ2)

28. – 31. august

19. – 21. september

17. – 19. oktoober

14. – 16. november

12. – 14. detsember

9. – 11. jaanuar

6. – 8. veebruar

6. – 8. märts

3. – 5. aprill

24. – 26. aprill

15. – 17. mai

5. – 7. juuni

11. – 21. juuni eksamiperiood

 

Forvarderioperaator tase 4, töökohapõhine õpe I kursus (kursuse tähis 18FOPT1) ja harvesterioperaator tase 4, töökohapõhine õpe I kursus (kursuse tähis 18HOPT1)

12. – 15. november

19. – 21. märts

15. – 17. aprill

20. – 23. mai

11. – 13. juuni

8. – 11. juuli

27. – 29. august

 

Forvarderioperaator tase 4, töökohapõhine õpe II kursus (kursuse tähis 17FOPT2) ja harvesterioperaator tase 4, töökohapõhine õpe II kursus (kursuse tähis 17HOPT2)

28. – 30. august

18. – 20. september

16. – 18. oktoober

6. – 27. november eksamiperiood