Isikuandmete töötlemine Luua Metsanduskoolis

Isikuandmed on mistahes andmed, mis võimaldavad isiku tuvastada. Isikuandmete töötlemine on mistahes isikuandmetega tehtav toiming. Järgnevalt on esitatud teave isikuandmete töötlemise põhimõtete kohta Luua Metsanduskoolis ning isiku õiguste kohta enda andmetega tutvumisel.
 

NB!  Alljärgnev teave ei hõlma

juriidiliste isikute ja asutuste andmete töötlemist ning füüsilise isiku andmete töötlemist, kui andmeid töödeldakse seoses tema ametikohustusega;
isikuandmete töötlemist veebilehtedel, millele Luua Metsanduskooli veebilehel viidatakse, kuid mida ei halda kool (välislingid).
 
Lisainfo

 

 

Luua Metsanduskooli veebilehe külastamine

Veebilehe külastamisel piirduvad külastaja kohta kogutavad ja säilitatavad andmed
 
  • kasutatava arvuti või arvutivõrgu internetiaadressiga (IP-aadress),
  • arvuti veebilehitseja ja operatsioonisüsteemi tarkvaraversiooniga,
  • külastamise ajaga (kellaaeg, kuupäev, aasta).
IP-aadresse ei seota isikut tuvastava teabega. Andmeid kogutakse selle kohta, millist veebilehe osa külastatakse ja kui kaua seal viibitakse. Kogutud andmeid kasutatakse külastusstatistika tegemiseks, et selle põhjal veebilehte arendada ja külastajale mugavamaks muuta. 
 
Luua Metsanduskooli veebileht kasutab püsivaid ja seansiküpsiseid selleks, et pakkuda paremat kasutajakogemust ja veebilehe arendamiseks või pakume täiendavat sisu, näiteks videod, blogid ja kiirteavitused. Küpsised võivad olla loodud ka erinevate väliste teenusepakkujate poolt, kelle abil täiustame oma veebilehte (näiteks Facebook või Google). Kasutajad loetakse küpsistega nõustunuks, kui veebilehitseja seadistustes on lubatud küpsised. Kui nendega ei nõustuta, siis võivad mõned veebilehe funktsioonid olla piiratud.

KONTAKT

Andmekaitse eest vastutab PRIVANOR OÜ.

Registrikood: 14350270

Registrikoodi andnud riik: Eesti

Elektronposti aadress: andmekaitsespetsialist@privanor.ee

Interneti WWW aadress: www.privanor.ee

Telefon: +372 51 55 787