« Tagasi

Täiendusõppeosakonna assistent

Luua Metsanduskool ootab oma meeskonnaga liituma

TÄIENDUSÕPPEOSAKONNA ASSISTENTI

kes abistab osakonna töötajaid igapäevastes tööülesannetes ja tegeleb osakonna arvete sisestamise ning arvete laekumiste kontrollimisega.

Tööülesanded:

igapäevane kliendisuhtlus, osakonna juhi assisteerimine igapäevastes tööülesannetes, seminaride ja kutseeksamite ettevalmistamine, vajamineva dokumentatsiooni vormistamine ning arhiveerimine, kodulehe haldamine, info jagamine erinevates sotsiaalmeedia kanalites, müügiarvete info sisestamine ja maksete laekumise jälgimine, osakonna kontoritöö korraldamine.

Nõuded kandidaadile:

 - isikuomadused:

väga hea koostöövõime ja avatud suhtlusoskus, valmidus iseseisvalt töötada, positiivsus, kohuse- ja vastutustunne, süsteemsus, korrektsus, täpsus, soov areneda koos ettevõttega ning teha vastutusrikast tööd, kõrge stressitaluvus.

- kõrgem haridus (soovitavalt metsanduse või loodusvaldkonnas);

- eesti keele valdamine väga heal tasemel kõnes ja kirjas;

- arvuti kasutamise oskus väga heal tasemel (valmidus õppida erinevaid programme);

- väga hea inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus;

- B-kategooria juhiload.

Omalt poolt pakume:

tööd arenevas ettevõttes ja võimalust aidata kaasa uue osakonna ülesehitamisel, meeldivat töökolletiivi ja arenemisvõimalusi, osaleda ettevõtte korraldatud koolitustel, paindlikkust puhkuse kasutamisel, erinevaid soodustusi tööandja poolt.

Kandideerimisavaldust koos CV, motivatsioonikirja ning haridust tõendavate dokumentidega ootame 15. novembriks 2016 kooli e-posti aadressile info@luua.ee või postiga Luua Metsanduskool, Luua keskus, Palamuse vald, 49203 Jõgeva maakond.

Täpsemat infot saab telefonilt +372 5770 5674 (Pille Ligi) või e-posti aadressilt Pille.Ligi@luua.ee