Luua Metsanduskool on Töötukassa Jõgevamaa Aasta koostööpertner 2016

Töötukassa tunnustab juba viiendat korda tööandjaid, kohalikke omavalitsusi ja koostööpartnereid, kellega oleme teinud tõhusat koostööd inimeste tööle aitamisel.

Parimate partnerite nimetamisel said kaasa rääkida kõik töötukassa maakondlikud osakonnad. Tunnustuse saab ka parim töötukassa toel 2016. aastal tegevust alustanud ettevõte.

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel sõnas: „Töötukassa aitas 2016. aastal tööotsingutel 79 029 inimest. Meil oli vahendada 54 000 tööpakkumist."

„Koostööpartnereid, kelle hulka kuuluvad tööandjad,  kohalikud omavalitsused, kutse- ja kõrgkoolid, koolitusasutused ja vabakonna esindajad, on töötukassal ligi 13 000 ning praeguseks oleme sõlminud koostöölepped juba 30 suurettevõttega," ütles Paavel. Eelmise aasta tõhus koostöö erinevate koostööpartneritega näitab, et koos saame pakkuda inimestele laias valikus töökohti ja ettevõtetele sobivaid töötajaid."

2016. aastal olid töötukassa parimad koostööpartnerid järgmised ettevõtted, kohalikud omavalitsused ja organisatsioonid:

Jõgevamaa aasta koostööpartner: Luua Metsanduskool

Neid iseloomustab avatud ja koostööle suunatud tegevus tööandjate vajadustest tulenevatele probleemidele lahenduste leidmisel. Nende koostöövalmidus ning lahendustele orienteeritus paistis hästi silma, kui arutlesime koos Jõgevamaa puiduettevõtetega maakonna tööjõuvajaduse üle. Kool on valmis koostama ja pakkuma tööandja vajadustest lähtuvaid koolitusi. Luua Metsanduskool on meie usaldusväärne partner.

Allikas: Töötukassa, 16.01.2017