Metsandushariduse päev

Luua Metsanduskool läheb pealinna!

22. novembril ootavad Luua Metsanduskool ja RMK kõiki huvilisi tutvuma metsandushariduse võimalustega. Luua Metsanduskooli teabepäev toimub kell 11-15 Tallinnas, RMK Tallinna kontori (Toompuiestee 24) aatriumis.

Kogu päeva saab tutvuda õppimisvõimalustega, mida pakub Luua Metsanduskool nii tasemeõppes kui täiendkoolituskursustel. Kuigi tähelepanu keskmes on metsandusharidus, ei jää kõrvale ka teised kooli õppesuunad – maastikuehitus, puukoolimajandus, arboristiõpe ja matkajuhi eriala.

Kuna 20.-24. november on ka Euroopa kutseoskuste nädal, õpetame ka meie kõigile osalejatele mitmesuguseid praktilisi oskusi. Luua Metsanduskooli raieõpetajad tutvustavad ohutuid töövõtteid kettsaega, samuti saab õppida looduslikest materjalidest jõulupärja valmistamist. Koostöös RMKga tutvustame matkakoti pakkimist ning õiget riietumist loodusretkedeks. RMK korraldab maastikumängu.

Kõik tegevused on tasuta, oodatud on igas vanuses huvilised, eriti muidugi põhikoolide ja gümnaasiumide lõpuklasside õpilased.

RMK peamaja asub Tallinna kesklinnas Toompea külje all. Kohale saab ühistranspordiga, peatuse nimi Hotell "Tallinn". Sinna sõidavad bussid nr 21 (Landi - Balti jaam), 21b (Kakumäe - Balti jaam), 43 (Väike-Õismäe - Balti jaam) ja 59 (Paljassaare - Balti jaam);

trollid nr 4 (Keskuse - Balti jaam) ja 5 (Mustamäe - Balti jaam) (Väike-Õismäe - Balti jaam);

kommertsbussiga nr 222 (Paldiski - Keila - Harku - Tallinn).

Viieminutilise jalutuskäigu kaugusel asub Balti jaam, kus peatuvad trammid nr 1 (Kopli - Kadriorg) ja 2 (Kopli - Ülemiste).