Uudised ja teated

« Tagasi

Husqvarna kingitus tõi turvariided nähtavale

Koos talve algusega täienes ka kooli „poiste" hulk. Toomapäevast on tänu Husqvarna Eesti OÜle Luua metsanduskoolis kolm turvariietes mannekeeni. Nii on kõigil õpilastel ja ka õpetajatel pidevalt silma all, kui oluline on tähtsustada ja väärtustada metsatöödel tervise kaitset.

Lisaks mannekeenidele tuli kingitusena kooli spetsiaalne õppeks ette nähtud läbipaistva korpusega mootorsaag Husqvarna 560XP. Sellise saega saavad õppijad jälgida sae mootori ja teiste osade tööd.

Luua metsanduskooli seovad Husqvarna Eesti OÜga pikaajalised koostöösidemed. Ettevõtte on toetanud kooli raieklassi sisustamist vajalike remondi- ja diagnostikaseadmetega, taganud koolile vajalikud õppevahendid ja viinud läbi õppepäevi kooli töötajatele ja õpilastele. Samuti toetab Husqvarna Eesti Luua metsanduskooli raiesportlasi. Kooli ja ettevõtte koostöös toimuvad ka raie maailmameistrivõistluste ettevalmistuslaagreid.

Luua Metsanduskool tänab kingituse üle Husqvarna Eesti OÜ poolt üle andnud Andrus Soomeri ja eriline tänu kuulub ettevõtte tegevjuhile Jaanus Vahesalule.