Tule Oskuste festivalile!

Juba selle nädala neljapäeval-reedel (3.-4. mai) toimub Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses Oskuste festival Noor Meister 2018. Meie kooli õpilased võistlevad seal floristide ja maastikuehitajate kutsevõistlustel.

Noor Meister on traditsiooniline kutseõppeasutuste õpilaste oskuste ja kutsemeisterlikkuse võistlus. Sel aastal saab seal näha 31 eriala võistlusi, omavahel võtavad mõõtu üle 300 kutseõppuri. Parimad noored meistrid esindavad Eestit rahvusvahelistel kutsemeistrivõistlustel EuroSkills ja WorldSkills. Väga tublilt on võistlustel esinenud ka meie õpilased, näiteks eelmisel aastal toodi koju floristide teine, maastikuehitajate kolmas ja aednike esikoht (sel aastal võistlevad noored aednikud 19. mail Türi lillelaadal).

Luua Metsanduskool on Noorel Meistril kohal ka oma uhiuue treileriga, kus saab lähemalt tutvuda metsanduserialade ja kooliga. Külastajatele pakume võimalust proovida virtuaalset laasimist ja tutvuda harvestri simulaatoriga (samuti virtuaalne, lähemalt vaata siit - http://maaleht.delfi.ee/news/kaameragamaal/kaameraga/kaameraga-maal-luua-metsanduskoolis-aitab-keerulist-ametit-oppida-virtuaalreaalsus?id=81657859).

Meie treiler oli esimest korda avalikkuse ees Maamessil.