Uudised ja teated

« Tagasi

Õpetajate päev ja tunnustused

Koos õpetajate päeva tähistamisega anti 10. oktoobril meie koolis üle ka töötajate ning õpilaste seas toimunud küsitluse põhjal selgunud tunnustused. Tunnustusi oli seitsmes kategoorias.

Aasta Õpetaja nii õpilaste kui täiendkoolitustel osalenute hinnangul on Dimitri Randoja. Tema puhul toodi esile eelkõige see, et klassis räägitu on alati rakendatav ka tegelikus töös. Õpetaja jutt on selge ja konkreetne, juhised alati asjakohased.

Aasta Märkaja on õpilaste poolt Merle Eller ja töötajate poolt Riina Tralla. Õpilased tõid oma põhjendustes esile, et Merle on oma nõudmistes järjekindel ja täpne ning alati õiglane. „Ongi vaja inimest, kes nõuaks," mainiti ühes selgituses. Riina on töötajatele olnud alati toetav, inimene, kellelt saab alati abi ja nõu ning kes ei karda ka ebatraditsioonilisi lahendusi.

 

Aasta Meeskond on EUROPEA metsanduslike kutsevõistluste õpilasvõistkonna ettevalmistusmeeskond, kelle juhendamisel saavutasid õpilased Ungaris toimunud 17. Euroopa noorte meistrivõistlustel metsanduses suurepäraseid tulemusi. Nii tuli Euroopa meistriks raiespordis Luua metsanduskooli õpilane Henri Tokman, võistkondlikus arvestuses tulime 5.-6. kohale.

Ettevalmistusmeeskonda juhtinud õpetaja Erle Tüür lisas, et võistlustega võis väga rahule jääda. „Kunagi varem ei ole nii palju riike osalenud. Konkurents on väga tihe ja meie viies koht on väga hea tulemus. Metsaraja tulemus oli eelmise aastaga võrreldes üle 1000 punkti parem," rääkis Tüür.

Aasta Tegu oli Luua Metsanduskooli  70. juubelile pühendatud vilistlaspäev, millest võttis osa üle kümnendiku meie ligikaudu neljast tuhandest vilistlasest - täpsemalt osales vilistlaspäeval 448 vilistlast ja endist kooli töötajat.

Aasta Koostööpartner on Husqvarna Eesti AS. Ettevõte on kooli toetanud uue tehnikaga, jaganud oma teadmisi meie õpetajatele ja tublisti aidanud kaasa meie raiesportlaste edule.

Tunnustusele eelnesid õpilaste poolt ette valmistatud ja läbi viidud töötoad, kus sai õppida paberivoltimise kunsti, mängida mõttemänge ja proovida oma teadmisi mälumängus.