Parim maamajanduseriala õpetaja ja õpilane tulevad Luua metsanduskoolist!

Maaelu Edendamise Sihtasutus valis tänavu parimaks maamajanduseriala õpetajaks Tõnu Reinsalu ja parimaks õpilaseks Silver Pärn´a, mõlemad Luua metsanduskoolist!

Tõnu Reinsalu. Foto: Tõnu Eller

Vahendame MESi pressiteadet.

Maaelu Edendamise Sihtasutus tunnustab parimat maamajanduseriala õpetajat ja õpilast

Maaelu Edendamise Sihtasutus (MES) annab ülehomme, 16. novembril Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja (EPKK) lõikuspeol üle aunimetused 2018. aasta parimale maamajanduseriala õpetajale ja õpilasele ning parimale taimekasvatajale.

MESi moodustatud komisjon valis parimaks maamajanduseriala õpetajaks Luua Metsanduskooli praktilise metsakasvatuse õpetaja Tõnu Reinsalu ja parimaks maamajanduseriala õpilaseks sama kooli metsuri eriala õpilase Silver Pärna.

„Parim õpetaja Tõnu Reinsalu oskab õpetada paeluvalt, kaasates õppeprotsessi ka valdkonna ettevõtteid. Suurepäraste oskuste edasiandmine õpilastele parandab nii tööviljakust kui ka ohutu töötamise põhimõtteid ettevõtetes," ütles komisjoni ja MESi juhatuse esimees Raul Rosenberg ning lisas parima õpilase kohta „Silver Pärn on hea õpilane, kes on oma eeskujulikke oskusi näidanud kutsevõistlustel, samuti on Silveril selge siht metsandusvaldkonnas ettevõtlust arendada ja tulevikus Maaülikoolis teadmisi täiendada."

Silver Pärn pälvis tänavu ka STIHLI stipendiumi. Foto: Tõnu Eller.

Tunnustamine toimub reedel 16. novembril Laitse Graniitvillas EPKK lõikuspeol. Parima maamajanduseriala õpetaja aunimetusega kaasneb skulptuur „Õpetaja Laur". Skulptuuri autor on Tauno Kangro.