Hoonete renoveerimise pildigalerii

Hoonete renoveerimine

Aastatel 2004 – 2007 realiseeritud projekti „Luua Metsanduskooli hoonete renoveerimine" raames rahastati Luua kooli hoonete renoveerimist ja mööbli ning seadmete soetamist kokku 52,6 miljoni krooni eest, millest 37,1 miljonit oli toetus EL Regionaalarengu Fondist, ülejäänu lisas Eesti riik. Investeeringud jaotusid järgmistele alaprojektidele:
1.„Luua Metsanduskooli hoonete renoveerimisprojektid". Valmisid õpilaskodu nr. 2, õppetöökoja ja õppehoone renoveerimisprojektid, osutus võimalikuks renoveerimistööde hangete väljakuulutamine..
2.„Luua Metsanduskooli õpilaskodu nr. 2 renoveerimine". Renoveeriti õpilaskodu nr. 2 (nn. „staadioni" ühiselamu), rajati koolihooneid ühendav arvutivõrk, ehitati renoveeritud ühiselamule uus elektri välisvõrk, projekteeriti ja soetati sisustus ja seadmed. Projekti realiseerimise tulemusena on õppurite käsutuses igati kaasaegne õpilaskodu; lisaks on enamus kooli arvutid ühendatud kvaliteetse kaablivõrgu abil ühisesse võrku.
3.„Luua Metsanduskooli õppetöökoja renoveerimine – 1. etapp."
4.„Luua Metsanduskooli õppetöökoja renoveerimine – 2. etapp". Rahastamistingimuste tõttu toimus õppetöökoja renoveerimine kahes etapis. Lisaks hoone renoveerimistöödele rajati selle ette parkla, asfalteeriti töökoja õu, ehitati välja õlipüüdur ja sadevete kanalisatsioon.
5.„Luua Metsanduskooli õppetöökoja sisustamine mööbli ja seadmetega" 
 
Õppetöökoja renoveerimisprojekti realiseerimise tulemusena on õppurite käsutuses kaasaegsed õppimistingimused ning seadmed- ja tööriistad. Eriti märkimisväärselt paranesid maastikuehituse eriala, metsamasinaõppe ja mootorsae õpetamise võimalused. Samuti valmisid kaasaegsed remondihallid ning pesula autode ja metsatehnika hoolduseks, remondiks ja pesemiseks. Arvestades aastaringsete välipraktikate suurt osakaalu on väga olulised ka õppurite käsutuses olevad avarad  riietus- ja olmeruumid ning saunad.