Kontakt

 
Luua Metsanduskooli täiendusõppeosakond
 
Aadress:  Luua küla, Palamuse vald, 49203, Jõgevamaa    
Lauatelefon: +372 77 62 115  
Faks:  +372 77 62 110  
  
Registrikood: 70002443  
SEB Pank:  10220034796011    
Swedbank:  221023778606

Kerli Hansing
Assistent
 
Kutseeksamid
Klienditeenindus
 
Telefon: +372 776 2115
e-post: eksam@luua.ee ja Kerli.Hansing@luua.ee
Luua mõis, kabinet 110
 
 
 
 
Katrin Seglinš
Koolitusspetsialist
 
Täiendkoolitused – individuaal- ja rühmakoolitused  
Koolituskavaga ekskursioonid, koolituskavaga seminarid
 
Telefon: +372 776 2115
Mobiil: +372 525 4004
e-post: koolitus@luua.ee ja katrin.seglinsh@luua.ee
Luua mõis, kabinet 110
 
Juta Lipmeister
Projektijuht
 
Projektid (Erasmus+ contracts)                                                    
e-post: juta.lipmeister@luua.ee
Luua mõis, kabinet 110

 

 

 

 
Toomas Kelt
Kommunikatsioonijuht
 
Kommunikatsioonijuhtimine, meediasuhted
Reklaam ja turundus
 
Mobiil: +372 507 2816
e-post: toomas.kelt@luua.ee
Luua mõis, kabinet 110
 
 
 
 
Virve Seemann
Finants- ja haldusosakond
Majutustöötaja
 
(Toitlustusega) seminari ruumid
Majutus
 
telefon +372 510 4183
e-post: e-post virve@luua.ee
Õpilaskodu 3
 
Vastuvõtu ajad esmaspäevast
neljapäevani 7.00 - 16.00
reedel 7.00 - 13.00.
Muudel nädalapäevadel ja aegadel kokkuleppel.
 
Katri Ahtijäinen
Turundusspetsialist
 
Turundus
Messid
Veebilehe haldus
 
Telefon: +372 776 2115
Mobiil: +372 5919 9881
e-post: Katri.Ahtijainen@luua.ee
Luua mõis, kabinet 110
 
 
 
 
 
Pille Ligi
Juhataja
 
Konverentsid
Nordplus, International Forestry                                                      
 
Telefon: +372 776 2115
e-post: pille.ligi@luua.ee 

Luua mõis, kabinet 109