Hinnad

 

Info võistlejatele

Hind sisaldab võistlusel/õpitubades osalemise tasu, toitlustust ning meelelahutust. Vastavalt paketile ka majutust. 

Paketid: 
  • Võistleja ööbimiseta 70€
  • Võistleja ööbimisega 90€
Soodustused:
Palun teha vastav märge registreerumisel kommentaaridesse ja võtta koha peale kaasa soodustust tõendav dokument.
  • Soodustus üliõpilastele -50% 
  • Soodustus üle 60. aastastele -50% 
 
Pakett kuni 22. mai osalustasu kuni 31. mai üliõpilased ja 60+
Võisteja ööbimiseta 59,5 70 35
Võistleja ööbimisega 76,5 90 45
       

 

 

Info külalistele

Külalised ja pealtvaatajad on teretulnud!

Eelregistreerimisel võimalus soetada võistleja käepael vastava hinnaga. Sellega tagate endale sarnaselt võistlejale kogu päeva paketi (kõik toidud, õhtune pidu ja majutus). Eelregistreeringuga paketi ostmisel tagate endale koha.

  • Näiteks teab Mari juba nüüd, et ta tuleb kindlasti kaasa võistlejaga Jüri. Mari on täiesti terve naine ja tahab seda kõike saada (majutust, kõik toidukorrad ja pidu). Mari registreerib end ööbiva võistlejana ja tasub 90€ eelregistreerimisarve. Selliselt teab Mari, et talle jätkub kindlasti nii seapraadi kui ka koht ühikas.

  • Näiteks tudeng/pensionär Mari tuleb kaasa võistlejaga Jüri. Mari teab, et ta tahab kindla peale majutust, toitlustust ja osa võtta peost. Mari registreerib end võistlejana (sh ööbimise teenus) ja tasub 45€ eelregistreerimisarve. Selliselt teab Mari, et talle jätkub seapraadi ja koht ühikas.

 

Paketiväliselt on teenuste tarbimine vastavalt vabade kohtade olemasolule ja vastavalt hinnakirjale, mis kehtestatakse 10. juunil. Eraldi ostetavate teenuste eest tasumine toimub koha peal (sularaha või kaardimakse).

Hinnakirja alusel on võimalik soetada mõned pakutavatest teenustest, nt:

  • Mari tuleb võistleja Jüriga kaasa, ostab lõunasöögi talongi. Vastavalt hinnakirjale ja saadavusele. Kui sööki järel vaid võistlejate kogus, kooli söökla kahjuks söömist ei paku. Siis tuleb pealtvaatajal sõita Palamusele kohvikusse/poodi.
  • Mari tuleb võistleja Jüriga kaasa ja kuna seltskond on nii lahe, otsustab õhtul jääda peole ning ööbima. Vastavalt hinnakirjale ja vabale ruumile. Kui ruumi pole, saab Mari üles seada telgi.
  • Mari tuleb võistleja Jüriga kaasa: süüa ei taha, majutust ei soovi, enne pidu lahkub. Hinnakirja pole vaja vaadata, sest teenust ei tarbita.