Uudised ja teated

« Tagasi

Luua metsanduskooli lisandus kaks turvariietes „õpilast“

Täna võtsid Luua metsanduskooli metsurite õppeklassis koha sisse kaks uut „õpilast" – saemees ja võsamees. Tegu on STIHLi tehnika maaletooja Farron Tehnika OÜ panusega – uued „õpilased" on STIHLi turvavarustuses mannekeenid.

Turvavarustuse üle andnud Farron Tehnika müügivõrgu arendusjuht ja STIHLi koolitusjuht Marko Altmäe sõnas, et turvavarustus on tulevastele metsameestele ülimalt oluline. „Kindlasti valivad kõik metsamehed tööle minnes parima ja mugavaima varustuse, ohutus on metsatöödel ülimalt oluline ja kvaliteetne turvavarustus päästab vajadusel halvimast!"

Luua metsanduskooli poolt mannekeenid vastu võtnud metsaülem Peep Arold lisas, et spetsiaalselt komplekteeritud turvavarustus annab õpilastele hea ülevaate metsamehe vajadustest. „Siin klassis püsib neil kogu aeg silme ees, milline varustus on olemas ja kuidas tuleb end erinevate tööde puhul kaitsta. Kindlasti jääb see neile meelde ka siis, kui koll läbi ja töömeheelu algab."

Lisaks mannekeenidele ja turvariietele lisandus kooli õppevahendiste hulka ka alus erinevate STIHLi mootorsae kettide näidistega.

Luua metsanduskooli seovad Farron Tehnika OÜga pikaajalised koostöösidemed. Ettevõtte on toetanud kooli metsatööriisteade ja -seadmetega, aidanud täiendada õppevahendeid ja viinud läbi õppepäevi kooli töötajatele ja õpilastele. Samuti toetab Farron Tehnika (STIHL) Luua metsanduskooli raiesportlasi.

Luua Metsanduskool tänab kingituse Farron Tehnika OÜ poolt üle andnud Marko Altmäed ja ettevõtte tegevjuhti Airon Põldat.