Uudised ja teated

« Tagasi

Raiespordi uus hooaeg algas võistlustega Lätis

6.-7. aprillil tõmmati saed käima Lätimaal Ogre tehnikumis. Meie kooli raiesportlased võistlesid hooaja esimesel võistlusel - Ogre Tehnikumi raiespordi karikavõistlustel „Ogre Tehnikuma Kauss 2018".

Rahvusvahelistel võistlustel osalesid Valgevene, Ukraina, Eesti, Läti ja Leedu esindused, kokku 36 võistlejat, neist 25 juuniori klassis.

Juuniorklassis võistelnud õpilaste tulemused olid rõõmustavad – kokkuvõtvalt esimesest seitsmest kohast kuulus kuus meie poistele:

1.koht   Priit-Karmo Orupõld

2.koht   Henri Tokman

4. koht  Aleksander Palu

5. koht Ralf Elfenbein

6.koht   Silver Pärn

7.koht   Peeter Mitt

18.koht  Evert Laupa

PROFi klassis võistles ka meie kooli õpetaja Sulev Tooming, kes tuli 3. kohale. Juhendaja ja kohtunikuna oli kaasas Tõnu Reinsalu.

Hetk Ogre tehnikumi läinud aasta karikavõistlustelt.

 

Lätimaal toimunud võistlus juhatas sisse selle aasta võistlushooaja, mis tuleb kõigile raiesportlastele pingeline. Juunioridel on sel aastal eesmärke lausa kaks – augustikuus toimuvad Norras raiespordi maailmameistrivõistlused, koondises on ka üks juuniorsportlane. Lisaks sellele on aga sügisel Ungaris ees Euroopa noorte meistrivõistlused metsanduses, kus osaleb samuti meie kooli esindus. Nii et raiesportlastel on, mille nimel pingutada!

Järgmised võistlused on noortel juba ukse ees. 17.-18. aprillil toimuvad kooli kutsevõistlused, kavas on ka raiesport ning 20.-21. aprillil toimub maamessil raiespordivõistlus Kevadkarikas.